Sítě proti hmyzu jsou nejúčinnější ochranou proti nežádoucímu hmyzu. Kvalitní hliníkový profil, který nepodléhá korozi a síťovina ze sklovlákna zaručují velmi dlouhou životnost a není nutná demontáž mimo sezónu. V nabídce máme také síťovinu odolnou Vašim mazlíčkům.Nabízíme i atypické tvary okenních a dveřních sítí (šikminy, oblouky a posuvné dveře).

Barevná škála profilů bílá, hnědá, imitace dřeva - zlatý dub, tmavý dub, ořech, třešeň a dále jakýkoliv odstín dle RAL nebo potažené Renolit fólií.

 

OKENNÍ

Pevné s lemem

Tento typ sítí nevyžaduje žádný zásah do rámu okna. Montáž a demontáž probíhá pomocí otočných háčků upevněných na síti během několika vteřin.

Pevné bez lemu

Tento typ sítí se používá pro starší okna, kde nelze použít typ pevné sítě s lemem. Montáž probíhá pomocí otočných obrtlíků, které se vrtají do rámu okna

Na střešní okna

Tento typ sítě je možné použít na všechny typy střešních oken, ale i na okna klasická. Jedná se o rolovací sítě, při vytažení jsou uschované v boxu. Síť se ovládá pomocí spodní lišty.

DVEŘNÍ

Otevírací

Používají se nejčastěji k průchodu na zahradu či terasu. Jsou upevněny pomocí obyčejných nebo samouzavíracích pantů na rámu dveří a při zavření doléhají na magnety, které brání samovolnému otevření. Demontáž je možná vytažením z pantů během několika minut.

Posuvné

Typ dveřní sítě, který je vhodný pro velké dveřní otvory, např. francouzské dveře. Dveřní síť jezdí v horní a spodní kolejnici, která se uchytí buď na rám nebo do ostění.

 
 

Plisované

Jsou ideální pro dveřní otvory, kde nelze použít otevírací ani posuvnou dveřní síť. Skládá se z plisované síťoviny, která se jednoduše ovládá stahováním do boku nebo shora dolů při použití na klasická okna.

Bezbariérové (Nobarrier)

Je vhodná pro všechny dveřní otvory, především ale pro nadstandardní rozměry díky posuvným segmentům a všude tam, kde je nutný bezbariérový přístup – pro rodiny s dětmi, seniory či tělesně postižené. Tuto síť je možno vyrobit až ze 4 segmentů do max. šíře 5,6 m.