Interiérové textilní roletky se používají na plastová, hliníková a eurookna a do střešních oken. Jsou nejen dokonalým stínícím prvkem, ale také vkusným doplňkem interiéru. Roletky se montují nejen na okno, ale i na zeď a strop.

Roletka Klasik

 

Jednoduchý a spolehlivý mechanismus, který umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění. Roletka je bez krytu návinu, volně visící. Možnost sladění veškerých komponentů s látkou nebo oknem. Stahování a vytahování se provádí pomocí řetízku, který drží roletku v jakékoli pozici. Montáž se provádí na křídlo okna, do ostění nebo nad okno.

Roletka Lux

 

 

Stejně spolehlivý mechanismus jako u roletky Klasik. Vhodná do rozměru max. 1500 x 2500 mm dle typu látky. Roletka je s krytem návinu a vodícími lištami po stranách, které zaručují 100% zastínění. Kryt návinu, vodící lišty a spodního závaží dodáváme v barvě bílé, hnědé, stříbrné a v pěti dekorech s renolit fólií: světlý dub, zlatý dub, mahagon, višeň a ořech. Montáž se provádí na křídlo okna jako žaluzie.

 

Roletka na střešní okna

 

Roletky dodáváme v provedení s krytem návinu a s krycími hliníkovými lištami po stranách a to vše v barvě bílé, hnědé stříbrné a v barvě svétlé a tmavé borovice. Konstrukce roletky umožňuje nastavení látky do jakékoli pozice. Pro intenzivnější zastínění lze použít látky jednostranně pogumované = zcela zatemňující.

Roletka Zebra (Den a Noc) - Silk Shadow

 

Velmi elegantní roletka, jejíž koncepce spočívá v pravidelném střídání průhledných pruhů a neprůhledných pruhů látky. Překrytím dvou vrstev látky dochází k jejich prolínání a zastínění.

 

Zobrazit vzorník látkové roletky